Automaty w kasynach online

Kiedy idziesz do kasyna online, w dziale slotów zobaczysz wiele interesujących zdjęć. Są to awatary automatów do gry. W którym z nich grać? Wszystkie gniazda należą do różnych programistów - podstawy oprogramowania urządzenia. Endorphina, NetEnt, Microgaming to tylko niektóre z nich.

Jedną z zalet kasyn online jest to, że możesz wybrać automat, który Ci się podoba. Wybierając slot, powinieneś spojrzeć na dwie rzeczy: swoje pragnienie i parametry. Pragnienie przytłaczającej większości graczy jest oczywiste - nie do stracenia. Parametry są nieco bardziej skomplikowane.

Aby poradzić sobie z tym momentem, weź na przykład popularny automat z Endorphiny "300 tarcz" (300 tarcz).

Ta pięciobębna maszyna natychmiast przyciąga swoim multiplayerem - X300. A dla pięciu Wildów atrakcyjną nagrodą jest X1000. Dla pięciu najwyższych znaków istnieje również przyzwoite mnożenie - X250, X200, X150 ... Jednak dla czterech podobnie narysowanych obrazów mnożenie jest dziesięciokrotnie mniejsze. Już daje szansę na założenie, że automat jest rozproszony.

Rzeczywiście, można łatwo znaleźć liczbę RPT w parametrach szczeliny - 95,29%. Liczba ta jest bardzo ważna. Oznacza to, ile pieniędzy tracimy, kiedy robimy następny spin. Oznacza to, że przy każdym obrocie bębna w tym gnieździe tracimy nieco mniej niż pięć procent stawki. Budżet kasyna online pozostawia dokładnie 5% procent, mimo że stopa może zostać całkowicie utracona. Później w tym automacie mogą być wygrane, które blokują depozyt. Ale średnio, jeśli bierzemy większy dystans (i im bardziej rozrzutny jest slot, tym więcej dystansu jest potrzebne - dziesiątki tysięcy obrotów), otrzymujemy dokładnie taki procent RPT. Matematycznie oczywiste jest, że straciliśmy średnio 5% każdego przewijanego.

Pierwszą ważną postacią, na którą warto zwrócić uwagę podczas gry w automatach w kasynie online jest RPT. Mówiąc najprościej, w ten sposób gniazdo "zjada". Drugim ważnym punktem jest dyspersja. Im mniejsze i większe wygrane, rozproszenie gniazda, tym dłużej trzeba go skręcać, aby coś uzyskać. Ważne jest, aby wiedzieć, że gniazda pamięci nie mają: jeśli slot nie daje - to jest pech, a jeśli to daje od razu - po prostu powodzenia.

Takie automaty przyciągają duże wypłaty, ale najczęściej po prostu przegrywają. W końcu wygrywanie na takich automatach składa się z przegranych spinów zebranych przez program - oprogramowanie.

Najbardziej optymalną strategią jest opuszczanie lokalnego szczytu, czyli gdy jest zysk. Wygrana będzie naruszeniem rozproszenia i zgodnie z matematycznym modelem automatów do gier zostanie utracona. Lepiej iść na inne miejsce. Ale tam wszystko zależy od szczęścia.

Oczekiwania matematyczne - RPT to raczej podstępna kategoria. Ani ruletka, ani, jak wspomniano powyżej, automaty nie mają pamięci. Oznacza to, że za każdym razem, gdy gracz zaczyna grać tak, jakby od nowa. Ważne jest, aby rozsądnie zrozumieć, że automat nie musi tracić pieniędzy, nie jest zobowiązany do powrotu.

Jak dowiedzieć się o szczelinie dyspersji, czy nie? Musisz go przekręcić. Jeśli podczas gry wystąpiło "wypłata", na przykład w stu nominałach, istnieje duże prawdopodobieństwo, że automat jest rozproszony. Jeśli automat do gier "zjadł" 200-300 nominałów, jest wysoce rozproszony. W mało rozproszonym gnieździe nie czekasz na długi powrót. Charakterystyczną cechą tej maszyny - "utrzymuje równowagę". Zwróć też uwagę na RPT - tu procent jest stosunkowo wysoki. Bez skakania, gdy wypadną najlepsze postacie lub dzikie zwierzęta.