European BlackJack

Gra w blackjacka staje się coraz popularniejsza każdego roku. Black Jack po raz pierwszy pojawił się w XVI wieku w Europie i od razu stał się bardzo popularną grą wśród graczy.

Jednak z czasem blackjack wyrzucił pokera. Wraz z pojawieniem się kasyn online, blackjack stał się znów popularny. Możesz grać w Blackjacka online, zarówno na prawdziwe pieniądze, jak i na wirtualne zakłady. Dziś w kasynie online można znaleźć wiele opcji gry w blackjacka. Jednak najbardziej popularne typy gier: to europejski i amerykański blackjack. Amerykański typ blackjacka jest bardzo podobny do europejskiego. Być może jedyną różnicą jest brak zamkniętej karty w europejskiej wersji blackjacka. W amerykańskim typie blackjacka rozdający otwiera tylko jedną kartę, a drugi zamyka. Druga karta jest otwierana tylko wtedy, gdy krupier ma blackjacka. W wariancie europejskim przebieg gry przebiega nieco inaczej: rozdający otwiera jedną kartę, a następnie rozdaje karty wszystkim graczom przy stole. Po tym, jak wszyscy gracze zdecydowali się na dodatkową kartę lub odmówić, rozdający rozdaje drugą kartę zakrytą. Trudno powiedzieć, jaki rodzaj blackjacka jest najbardziej opłacalny. Jednak wybór strategii lub taktyki zależy od rodzaju gry.

Niezawodne kasyna online oferują swoim graczom tylko wysokiej jakości oprogramowanie renomowanych producentów. Zalecamy grę w europejskich kasynach online. Możesz znaleźć prawie wszystkie rodzaje gier w blackjacka. Bez względu na to, jakiego rodzaju wybierzesz się w blackjacka, nie zapomnij o zastosowaniu różnych taktyk i strategii. Wybierz najkorzystniejsze warunki gry. Zwróć także uwagę na bonusy i programy lojalnościowe. Dość często promocje bonusowe są bardzo korzystne dla gracza. Zwłaszcza, jeśli bonus nie jest depozytem, ​​to znaczy, że otrzymujesz pewną kwotę na koncie, bez dokonywania depozytu. Nie zapominaj jednak, że każdy bonus musi zostać zagrany.